Apartmány

Sedm apartmánů, z nichž šest má bezbarierový přístup, sedmý velký apartmán je v prvním patře budovy. Apartmány jsou vhodné pro 2 až 3 osoby. Po vstupu do apartmánu zde najdete chodbu, prostornou obytnou místnost / ložnici se třemi samostatnými lůžky, LCD televizí se satelitním příjmem a připojením na internet pomocí WiFi.

Ceny ubytování v apartmánech

Smluvní ceny

Samostatná cena pro 1 osobu vždy 400 Kč/noc

Ceník ubytování při obsazeností apartmánu od dvou a více osob.

Cena za první noc je fixní.
Např: Při ubytování na 4 noci zaplatíte 1050,- Kč + DPH ( 300,- Kč + DPH za první noc + 3 x 250,- Kč + DPH za zbylé tři noci )

V době Mezinárodního filmového festivalu od 1.7.2016 do 10.7.2016 je cena za třílůžkový pokoj 1 200 Kč vč. DPH/noc  a za dvoulůžkový pokoj 920 Kč vč. DPH/noc.

Speciální nabídka

Na vyžádání Vám do apartmánu umístíme dětskou postýlku.

Pokud cestujete se svým psím přítelem, jeden pes může být naším hostem spolu s Vámi.

Po dohodě s pronajímatelem je možné také zajistit vyprání prádla.

Nabízíme možnost úschovy kol v uzamykatelné garáži.

Na možnost víkendových pobytů a pronájmu celého objektu (všech 7 apartmá) se dotazujte na kontaktním telefonickém čísle.

Možnost pronajmutí receiveru pro přijímání cizojazyčných televizních programů. Pronájem je zdarma, pouze na vratnou kauci.

Každý z apartmánů má vlastní kuchyňku vybavou elektrickou keramickou varnou deskou, lednicí, mikrovlnnou troubou a varnou konvicí. Samozřejmostí je sociální zařízení se sprchovým koutem.

Kapacita pensionu: 24 lůžek

Možnost stravování je v dosahu 500m až 1km, poblíž jsou také obchodní centra jako Penny Market, Kaufland nebo nonstop otevřené Tesco, které je vzdálené do 1km.

V budově ubytovny je bufet , sloužící pro všechny naše hosty. V této budově je k dispozici také kulečník . V teplých obdobích roku jistě potěší i venkovní posezení v příjemném prostředí.